czwartek, 11 grudnia 2014

Przedświąteczny mix
Dzisiaj taki szybki mix przedświąteczny. Pojawiło się więcej dekoracji i oczywiście nie może zabraknąć hiacyntów. Pewnie tak super świątecznie zrobi się na kilka dni przed i tutaj takie zapytanie do Was...
kiedy ubieracie choinkę??? 
 Niektórzy ubierają dzień przed Wigilią, inni mają tradycję ubierania w dzień Wigilii, a inni nawet tydzień przed. U mnie w domu choinkę ubierało się w dzień Wigilii z samego rana, kiedy to mama krzątała się w kuchni a my z siostrą stroiłyśmy drzewko i robiłyśmy stroiki. 
Teraz, każda z nas pielęgnuje nowe własne tradycje, jednak cały czas drzewko w naszym domu rodzinnym ubieramy wspólnie.

 

 


Jestem ciekawa jak to jest u Was:) Czy Wy też macie swoje tradycje, które lubicie pielęgnować?


Nie dajcie się świątecznemu szaleństwu. Czasem potrzeba trochę wyciszenia:)
Ściskam mocno!

jey

12 komentarzy:

 1. U nas też od zawsze choinkę ubiera się przed Wigilią - rano albo przed południem. A przed wieczerzą zapala się światełka. :-)

  Cudny klimat na tych zdjęciach!

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie zawsze ubierało się choinkę w Wigilię, ale odkąd całą Wigilię przespałam, bo Maleństwo w moim brzuchu ścięło mamę z nóg i na kolację zrobiłam tylko makiełki, choinkę ubieramy w mikołajki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ach jak cudnie! Oj zdecydowanie w przyszłym roku na święta stawiam na totalnie naturalne dodatki w mieszkaniu! )

  OdpowiedzUsuń
 4. Natura górą! :) W moim rodzinnym domu zawsze choinkę ubieraliśmy w Wigilię. U siebie ubieram na kilka dni przed, ponieważ przeważnie na święta wyjeżdżamy więc muszę się nią nacieszyć :)
  Właśnie wczoraj mówiłam do męża, że muszę rozejrzeć się powoli za choinką, bo im bliżej świąt tym gorszy wybór.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie tylko i wyłącznie w Wigilię :) I u Rodziców i w moim własnym domu. Mimo że przecież tego dnia tak wiele jest do zrobienia i zawsze brakuje czasu...
  Nie mogę się doczekać przeprowadzki do własnego mieszkania, by móc je kreować tak, jak Ty swoje! W tych wynajmowanych wciąż jest albo za mało miejsca albo zastane sprzęty burzą większość koncepcji...

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja planuję ubrać choinkę w przyszłym tygodniu, żeby nacieszyć się nią jeszcze przed świętami.

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne kadry!:)) U nas choinkę ubiera się na kilka dni przed Wigilią, tak aby jak najdłużej cieszyć się jej widokiem i zapachem:) pozdrawiam Cię serdecznie:))

  OdpowiedzUsuń
 8. Od 3 lat choinkę ubieramy 3-4 dni przed wigilią, ze względu na dzieci. Tego dnia jest szaleństwo ale i wielki bałagan :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ładne dekoracje - takie okołoświąteczne :)
  Ja ubieram choinkę dzień, dwa przed wigilią.. w samą wigilię przyznam, że po prostu brakuje mi czasu, bo w kuchni zbyt dużo pracy z szykowaniem kolacji :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak dzieci były małe to ubieraliśmy choinkę w dzień wigilii,a teraz nie ubieramy wcale:))są stroiki i różne dekoracje,ale choinki jako drzewka nie ma:))))

  OdpowiedzUsuń
 11. my staramy się jak najbliżej Wigilii ubierać ale w ten weekend może już zrobimy :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Właśnie się wyciszam, tutaj u Ciebie. Dobrze mi ;) Zaglądać będę .

  OdpowiedzUsuń