wtorek, 4 października 2011

Fotoreportaż

Witam serdecznie wszystkie bloggerki :D Ostatnio obiecałam, że pokażę Wam gdzie wypoczywałam na urlopowym wypadzie. Pierwotnie plan naszych wakacji był inny, gdyż mieliśmy wybrać się na objazdową wycieczkę po Europie ale w ostatniej chwili zmieniliśmy zdanie i wcale nie żałujemy :) Wypoczywaliśmy na pięknej wyspie, gdzie czas płynie powoli, ludzie nie śpieszą za pieniądzem a aura tego miejsca napawała nas spokojem i upragnionym lenistwem. I choć nie przepadam za podróżowaniem samolotem, bo kosztuje mnie to sporo stresu :/ (taki ze mnie straszak), to chętnie wróciłabym w tamte strony raz jeszcze. Wycieczki po Europie nie odpuszczamy sobie na dobre, lecz czekamy na dogodny moment aby spakować manatki i ruszyć w drogę:)
Piękne, pastelowe kolory domów, budynków i restauracji zainspirowały mnie do tego, aby trochę tych kolorków  przemycić do domu:)
 I nawet się udało ale o tym w innym poście:)
A Wy jak przeżywacie loty samolotem???? Takie same z Was straszaki jak ja :P:P??? 
Podzielcie  się Waszymi opiniami bo jestem strasznie ciekawa:D 
 Pozdrawiam cieplutko!!!!

jey


4 komentarze:

  1. Piękne zdjęcia, czy zdradzisz co to za wyspa, wygląda na jedną z Greckich :) haha, ja się nie boje latać, ale za to mój luby tak i właśnie mam problem jak go przekabacić na Maroko w listopadzie ;P pozdrawiam i zapraszam do mnie, Lu

    OdpowiedzUsuń
  2. A aj tam jeszce nei leciałam:) I tu będzie kłopot , bo mój mąż to owgle nie chce słyszeć o lataniu :)Piękne wakacje :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękne zdjęcia i pewnie jeszcze piękniejsze wspomnienia. Latać samolotem lubię, chociaż w tym roku nas nieźle wytrzęsło:)

    OdpowiedzUsuń